> plzeňský kraj dotace pro včelaře

Plzeňský kraj dotace pro včelaře

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Plzeňský kraj dotace pro včelaře

DotaceOnline.cz...a dotace pro...

Sumář dotace: Program si klade za cíl, v oblasti péče o kulturní dědictví, efektivně přispívat k zachování a obnově kulturních památek na území Plzeňského kraje v souladu s koncepcí památkové péče Plzeňského kraje.
dotaceonline.cz/SchemeList.aspx?WCI=htmResults...

Katalog dotací | Zemědělství - eDotace...světem dotací

Občan Zemědělství. Olomoucký kraj vyhlašuje Program na podporu začínajících včelařů, jehož cílem je podpořit zájem začínajících včelařů, zvýšení počtu včelstev a zkvalitnění jejich chovu.. Individuální dotace z rozpočtu Jihomoravského kraje
edotace.cz/katalog-dotaci/-/zemedelstvi-2/obcan/-/

Poslanci přiklepli dotace zemědělcům pro rok...

Největší část národních dotací v posledních letech směřuje na takzvaný nákazový fond pro chovatele hospodářských zvířat. V rámci národních programů jsou podporování například také zpracovatelé, včelaři či ovocnáři.
parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslanci-priklepli-dotace-zemedelcum...

Článek Dotace pro včelaře | RSSportal.cz

Článek publikován 17:41, 10. 03. 2012, 3x přečteno. Radní Plzeňského kraje odsouhlasili i letos dotace v celkové výši tři miliony korun pro včelaře, ve snaze zvýšit množství včelstev regionu. Pro agenturu Mediafax ...
rssportal.cz/dotace-pro-vcelare-648941/

Nové úly? Buďte opatrní! | Včelaření pod Přimdou

V lednu Plzeňský kraj poskytl dotaci pro včelaře a tak jsem se jako již stávající včelař rozhodl tuto nabídku využít.Našel jsem na netu úly od pana Schenka za dobrou cenu a ještě k tomu s lednovou slevou tak si říkám proč ne.
pupek73.blog.cz/1202/nove-uly-budte-opatrni

Miliony korun z krajských dotací podpořily včelaře v regionu

O dotaci mohou žádat zkušení včelaři, její minimální výše činí 35 tisíc korun. Projekt může být rozložen až na 18 měsíců. Při posuzování předložených žádostí kraj vybírá podle finančních zdrojů programu spíše menší počet kvalitních.
parlament-vlada.eu/index...z-krajskych-dotaci-podpoily-velae-v-regionu

Včelaři měli letos bídný rok - Plzeňský deník

Dobrou zprávou pro včelaře naopak je, že už třetím rokem houstnou jejich řady. Jejich hlavní motivací je návrat k přírodě a ke zdravým potravinám. Z loňských 4381 včelařů v Plzeňském kraji se letos zvýšil jejich počet na zhruba 4500.
plzensky.denik.cz/zpravy_region/vcelari-meli-letos-bidny-rok-20121106.html

Radní Plzeňského kraje projednají dotace pro lyžařské...pro...

Poprvé v letošním roce zasedá Rada Plzeňského kraje. Ta má dnes na programu mimo jiné schválení dotací na úpravu běžeckých tras na Šumavě a v Českém lese, dotace pro včelaře či dar pro děti, které se letos narodily v kraji.
rozhlas.cz/plzen...projednaji-dotace-pro-lyzarske...pro-vcelare--1302391

Plzeňský kraj podpoří včelaře | Veterinářství

Krajští radní budou dotační program schvalovat 28. ledna. Z předloňských 4381 včelařů v tomto kraji se loni zvýšil jejich počet na zhruba 4500. Včelaři v regionu měli loni, pokud jde o produkci medu, jeden z nejhorších roků za.
vetweb.cz/plzensky-kraj-podpori-vcelare/

eDotace Plzenského kraje

Dotace se poskytuje žadatelům z rozpočtových prostředků Plzeňského kraje (dále jen „PK“) dle specifikace programu, který je uveden v článku 7, a to na podporu včelařství:. Český svaz včelařů, o.s., okresní organizace Plzeň
dotace.plzensky-kraj.cz/GrantTitleDetail.aspx?id=8c3f85ac-7ae4-496e-813...